Eredmények

2016/2017-es tanév versenyeredményei

Az eredményekhez mindenkinek szívből gratulálunk, köszönjük a felkészítő tanárok munkáját.

 

A Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Ált. Isk. által, a magyar kultúra napja alkalmából megrendezett tankerületi rajzversenyen​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Harsányi Olívia Mia  Zagyva János
II. Rásó Norbert  Nagy Krisztina

A Matekguru Kárpát-medencei Matematika csapatverseny megyei forduló

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I.

Villám matekosok csapat:
Kis Laura 5. d
Széles Patrícia 5. d
Őz Réka Lilla 5. d
Petrusz Péter 5. d

 Varga Ildikó
II.

Nádudvari számkirályok csapat:
Marján Márk 5. a
Tóth Rajmund Barnabás 5. b
Vég Anna Gyöngyi 5. b
Rásó Zalán 5. c

 Varga Ildikó
II.

A Számkirálynők csapata:
Mészáros Zsófia 6. a
Varga Julianna 6. a
Őz Éva Gréta 6. a
Őz Anna Petra 6. a 

Kohári István
 
III.

A Matemacik csapat III. helyen végzett. Tagjai:
Halász Nóra 7. c
Majoros Sára 7. c
Szathmári Luca 7. c
Szendrei Regina 7. d
Vizsnyai Zsuzsa 7. d

Varga Ildikó
Törösné Turányi Borbála
Fejesné Csűrös Kinga

A „Míg megnövök” alapítvány másik versenyén, a  „Rigó Énekeljen!” Kárpát-medencei Környezetvédelmi Csapatverseny megyei fordulóján is kiemelkedő eredményeket értek el is tanítványaink:

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I.

A Szorgos Hódok csapat:
Horváth Laura 5. c
Mónus Ditta 5. c
Rásó Norbert 5. c
Szathmári Viktória 5. c

 Fejes Éva
I.

Green-team csapat tagjai:
Garai Boglárka 7. a
Horváth Ágoston 7. a
Fejes Aliz 7. c
Szendrei Regina 7. d
Burkovics Balázs 7. d

 Cziberéné Nagy Katalin
II.

Kövy-rigók:
Alker Viktória 7. d
Vizsnyai Zsuzsa 7. d
Kiss Norbert 7. d
Apagyi Ákos 7. d 

Cziberéné Nagy Katalin
 

 Jedlik Ányos fizikaverseny megyei forduló​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
VI. Fejes Aliz 7. d Kohári István

A következő végzős diákjainknak a felvételi mellett jutott erejük nyelvvizsgára való felkészülésre is.  Angolból sikeres komplex (C) alapfokú  nyelvvizsgát tett 

Tanuló Felkészítette
Lovas Zsanett 8. a
Kiss Balázs Attila
Szőllősi Lilla 8. b
Ludman Dávid 8. c 
Szabó Imre

Sikeres német alapfokú írásbeli nyelvvizsgát tett:

Tanuló Felkészítette
Sümegi Ákos 8. b  Cziberéné Nagy Katalin

Megyei Matekguru csapatversenyen, Nyíracsádon 2. évfolyam

Helyezés Versenyzők Felkészítette
II. Fejes Vince
iss Attila
Őri Nóra
arcsa Levente
 Gál Ilona

Megyei Matekguru csapatversenyen, Nyíracsádon 3. évfolyam

Helyezés Versenyzők Felkészítette
 III. Kovács Nina
ida Boglárka
Szabó Réka
Rásó Kornél
Rásóné Újlaki Edit
V. Szőnyi Jázmin Anna
Beke Éva Sára
Varga Flóra
Csendes Lajos
Rásóné Újlaki Edit

Megyei Matekguru csapatversenyen, Nyíracsádon 4. évfolyam

Helyezés Versenyzők Felkészítette
V. Gál Tamás
Czirbusz Zsombor
Kovács Miletta
Sándor Kinga
 Pintérné Baranyai Ildikó

Megyei Matekguru csapatversenyen, Nyíracsádon 4. évfolyam „Számbajnokok” csapat tagja

Helyezés Versenyzők Felkészítette
IV. Cservenyák Panna
Demjén Levente János
Karacs Rella
Szentpéteri Lili
Molnár Ilona
 

Januárban, Szolnokon, az Aerobik gálán Step és Challange kategóriában valamint Kantri formációban is I. helyezést, értek el. A Diákolimpián Makón, Challenge kategóriában I. helyet, Step aerobik kategóriában II. helyezést értek el. 

Helyezés Versenyzők Felkészítette
  Pétervári Judit
Sándor Kinga
Kovács Miletta
Varga Flóra
 Örvendi Sándorné

A Diákolimpián Makón, UP4-es korosztályban challenge kategóriában I. helyezés

Helyezés Versenyzők Felkészítette
  Csendes Eliza
Őri Nóra
Czirbusz Nóra
Mészáros Lilla
 Örvendi Sándorné
 

A kikboxban „Pofon Parti” nevű rendezvényen Debrecenben I. helyezést ért el.  

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Tarcsi Gergő 4. d   

A Sulikézi fesztiválon 2017. februárjában Budapesten I. helyezést értek el következő tanulóink:

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I.

Apagyi Lorina
Balla Ágota 4. b
Karacs Rella
Cservenyák Panna 
Madarász Regina 4. c
Csontos Flóra 
Kovács Nina 
Szőnyi Jázmin Anna 3. c
Szabó Letícia
Váradi Viktória 4. a
Nagy Sára 3. a

 Kiss Dóra 

Városi verseny - 2017. február 27.
EREDMÉNYEK
2. évfolyam

Helyezés Osztály Versenyzők
II. 2. a

Mészáros Lilla
Czirbusz Nóra
Varga Luca
Kiss Attila

IV. 2. b

Győrfi Veronika
Kovács Emili
Molnár Tímea
Apagyi Marcell

III. 2. c

Horváth Zsuzsa
Nagy Enikő
Tóth Alexandra
Szathmári Gábor

I. 2. d

Erdős Levente
Szilágyi Lili
Zsom Erika
Szombati Bianka

 

3. évfolyam

Helyezés Osztály Versenyzők
II. 3. a

Nagy Sára
Balogh Márk Milán
Farkas Noémi
Kiss Csaba Bendegúz

IV. 3. b

Kiss Réka
Szűcs Panna
Csegezi László
Beke Bálint

I. 3. c

Szőnyi Jázmin
Varga Flóra
Szabó Réka
Kovács Nina

III. 3. d

Fülöp Nikolett
Kiss Petra
Lovas Konrád
Mohácsi Lili

 

4. évfolyam

Helyezés Osztály Versenyzők
III. 4. a

Oláh Eszter
Varga János
Sebők Richárd
Biró Márk Zoltán

I. 4. b

Pinczés Brigitta
Sándor Kinga
Kovács Miletta
Szőllősi Benedek

II. 4. c

Karacs Rella
Kiss Hanna
Szentpéteri Lili
Nagy Antal

IV. 4. d

Bőr Dániel
Hajzer Kristóf
Lovas Ádám
Nagy Adrienn

 

5. évfolyam

Helyezés Osztály Versenyzők
III. 5. a

Székely Boglárka
Balázs Réka
Urbán Fruzsina
Rapp Anasztázia Krisztina

II. 5. b

Harsányi Olívia Mia
Végh Anna Gyöngyi
Kovács Petra Erzsébet
Tóth Rajmund Barnabás

IV. 5. c

Takács Gréta
Deák Mirjam
Szathmári Viktória
Rásó Zalán

I. 5. d

Kis Laura
Ludman Attila
Őz Réka Lilla
Széles Patrícia

6. évfolyam

Helyezés Osztály Versenyzők
II. 6. a

Mészáros Zsófia
Őz Éva Gréta
Varga Julianna
Csontos Péter

III. 6. b

Nagy Leila
Gulácsi Noémi
Szombati Anna Fanni
Kovács Kornélia

I. 6. c

Ludman Bianka Erzsébet
Lajtos Hanna Borostyán
Deák Máté Zsombor
Burkovics Dorina

IV. 6. d

Kinczel János
Dede Anna
Ludman Adrián
Tamás Ádám

7. évfolyam

Helyezés Osztály Versenyzők
IV. 7. a

Csirmaz Imre
Herman Tünde
Horváth Ágoston
Kovács Kinga

II. 7. b

Burkovics Kata Virág
Czibere Gréta Jázmin
Székely Henrietta
Szurovszki Petra

III. 7. c

Kecskés Nóra Viktória
Szathmári Dóra
Szathmári Luca
Vida Bernadett

I. 7. d

Alker Viktória
Burkovics Balázs
Vizsnyai Zsuzsa
Oláh Fanni

8. évfolyam

Helyezés Osztály Versenyzők
I. 8. a

Lovas Zsanett
Hodosi Adrienn
Nagy Viktória
Elek Attila

III. 8. b

Majoros Laura
Mészáros Bálint
Baráth Tamás
Mónus Roland

II. 8. c

Czina Eszter
Varga Anasztázia
Varga Zsófia
Tóth Noémi

IV. 8. d

Fábián Petra
Erdős Vivien
Nagy Vivien
Lovas Lívia

 

Civil szervezetek

Helyezés Osztály Versenyzők
I. Nádudvari Hírek Szerkesztősége

Marján László
Varga Ildikó
Dr. Sutus Lenke

II. Óvónénik

Petőné Csontos Anikó
Dankáné Láposi Anikó
Varga Éva
Vargáné Nagy Krisztina

 

„Benedek versenyek” alkalmából megrendezett angol nyelvi verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
V. Patai Gréta 5. a Fejesné Csűrös Kinga
VI. Székely Boglárka 5. a Fejesné Csűrös Kinga
III. Mészáros Zsófia 6. a Timcsukné Gere Ibolya 
I. Gulácsi Noémi 6. b Nagy Lajos
IV. Zoványi Réka 6. c Nagy Lajos

 

„Benedek versenyek” alkalmából megrendezett német nyelvi verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
V. Burkovics Dorina 6. c Cziberéné Nagy Katalin
III. Vida Bernadett 7. c Bugán Annamária 
     


Fazekas Mihály Ált. Isk. angol rejtvényfejtő verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
V. Székely Boglárka 5. a Fejesné Csűrös Kinga


Fazekas Mihály Ált. Isk. német rejtvényfejtő verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
V. Gulácsi Noémi 6. b  
IV. Burkovics Dorina Cziberéné Nagy Katalin
IV. Tamás Ádám 6. d Cziberéné Nagy Katalin
III. Vida Bernadett 7. c Bugán Annamária 

Széles Patrícia a Csapókerti Ált. Isk. angol nyelvű vers- és prózamondó versenyen Különdíjban részesült. Felkészítő tanára: Tóthné Kecskeméti Piroska

A Kossuth Szövetség által kiírt „A tett az első, a szó a második…” című pályázatra benyújtott pályamunka.  

Helyezés Versenyzők Felkészítette
 arany
 arany
 arany
 arany
 arany
 ezüst
Kis Laura
Ludman Attila
Juhász Andrea
Fejes Aliz
 
Halász Nóra
Kecskés Nóra Viktória
Tóthné O. Nagy Judit
 

Benedek Napok matematikaverseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
IV. Mészáros Zsófia 6. a Kohári István

 

A Hetedhét Ország királya matematika tudását és országos III. helyezését díszoklevéllel jutalmazta.

Helyezés Versenyzők Felkészítette
III. Vida Bernadett 7. c Varga Ildikó

Vörösmarty-napok német szövegértési versenyén

Helyezés Versenyzők Felkészítette
II. Burkovics Dorina 6. c Cziberéné Nagy Katalin
III. Vida Bernadett Bugán Annamária 

Lilla Téri Általános Iskola matematika versenyén

Helyezés Versenyzők Felkészítette
III. Vida Bernadett 7. c Varga Ildikó

Vörösmarty-napok angol nyelvi szövegértési versenyen II. angolból C típusú alapfokú nyelvvizsgát tett.​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
  Bárczi Roland 8. d Szabó Imre


Aerobik:
Nyíregyházán, a Magyar Kupa III. fordulóján az UP2 korosztályunk challengeben VIII., stepben VII. helyen végzett.
Basic aerobikban ugyanezen a versenyen Boldizsár Adrián I. helyezett lett, de e nemes és kimagasló formáját hozta ugyancsak novemberben, Budaörsön, a Magyar kupa döntőn, ahol szintén arany érmet szerzett. A Ritmuscsapatok Modern Táncok Nyílt Őszi döntő kupáján I., II. és V. helyen végeztek a lányok.

Helyezés Versenyzők Felkészítette
 

Burkovics Kata Virág 7. b
Majoros Laura 8. b
Mónus Ditta 5. c
Székely Boglárka 5. a
Rapp Anasztázia  Krisztina 5. a
Rácz Janka 6. b
Vizsnyai Zsuzsa 7. d
Varga Julianna 6. a

Örvendi Sándorné


Futball: IV. korcsoportos futballista csapatunk a Diákolimpia körzeti döntőjében és a megyei elődöntőjében egyaránt ezüst érmet szerzett.

Helyezés Versenyzők Felkészítette
 

Bakó Lajos Gusztáv 8. d
Cseke Zsolt 8. b
Csontos Ádám István
Fejes Dániel 8. b
Hegedüs Bálint 7. c
Kecskés Kristóf
Kiss Tamás 8. a
Majoros György 7. c
Marian Máté 8. c
Micskei Dávid 8. a
Mónus Roland 8. b
Székely Patrik 8. a
Varsányi Milán 6. c

 


Karate: III. Balmaz-Kupa regionális karate versenyen, a XVI. „Nagykun Kupa” Országos bajnokságon és a Debrecen Kupa megyei versenyen egyaránt III. helyen végzett, így bronz érmet szerzett.

Helyezés Versenyzők Felkészítette
  Szurovszki Petra 7. b Nagy Tibor


Esztergomban megrendezett Kick-box Mikulás-kupa versenyen Kick-light és Light-contact kategóriában egyaránt arany érmet szerzett.​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
  Nagy Tamás Rácz Krisztián


Nemzetközi K1 versenyen III. helyezést, az Intersport kupa Versenyen, Budaörsön III. helyezést és az Esztergomban megrendezett Mikulás kupán II. helyezést ért el:

Helyezés Versenyzők Felkészítette
  Tarcsi Gergő 4. d Rácz Krisztián
 


Szigetszentmiklóson megrendezett 20. Jubileumi Tököl Kupa Nemzetközi Kick-Box versenyen

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Erdei Benjamin Rácz Krisztián


Törpemérce megyei környezetismereti verseny, Debrecen

Helyezés Versenyzők Felkészítette
II. Csendes Eliza 1. d  Czibere Anna Mária
III. Fejes Anna 1. b  Csirmazné Majoros Éva


A Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Debrecenben, mesemondó verseny​

Helyezés Versenyzők Felkészítette
különdíj Mészáros Lilla 2. a  Gál Ilona
különdíj  Czirbusz Nóra 2. a  Gál Ilona

 

A Kálvin téri Általános Iskola, Olvasom-értem szövegértési verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
I. Kiss Attila 2. a  Gál Ilona
II. Fejes Vince 2. a  Gál Ilona

 

Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola, Hajdúszoboszló, megyei olvasási verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
II. Kiss Attila 2. a  Gál Ilona
III. Nagy Sára 3. a  Csákó Ildikó
V. Karacs Rella 4. c Molnár Ilona

 

Hajdúszoboszlói  Bárdos Lajos Általános Iskola Móra Ferenc mesemondó verseny

Helyezés Versenyzők Felkészítette
II. Kékedi Dorián Barnabás 3.a  Csákó Ildikó

 

Nemzetközi K1 versenyen III. helyezést, az Intersport kupa Versenyen, Budaörsön III. helyezést és az Esztergomban megrendezett Mikulás kupán II. helyezést ért el:

Helyezés Versenyzők Felkészítette
  Tarcsi Gergő 4. d Rácz Krisztián

 

Októberben az Aerobik Magyar Kupa III. fordulóján Challange kategóriában UP3-as korcsoportban VIII. helyezést, Step kategóriában Up3-as korosztályban II. helyezést, Novemberben Magyar Kupa Döntőn Budaörsön Challange kategóriában UP3-as korosztályban V. helyezést, Up 4-es korosztályban VI. helyezést Step kategóriában UP3-as korosztályban III. helyezést értek el, valamint Modern táncok Nyílt őszi Döntőjén, Soroksáron, mindkét kategóriában I. helyezést értek el

Helyezés Versenyzők Felkészítette
 

Beke Janka 4. c
Kovács Miletta 4. b
Sándor Kinga 4. b
Pétervári Judit 4. b
Varga Flóra 3. c
Deák Mirjam 4. d
Mészáros Lilla 2. a 
Czirbusz Nóra 2. a
Öri Nóra 2. a
Biró Mira 3. a
Csendes Eliza 1. d 

Örvendi Sándorné
 

 

2015/2016-os tanév versenyeredményei