Dokumentumok

Iskolánk működését bemutató dokumentumok letöltése

    

 


 

    
    


Intézményi Minőségirányítási Program (IMIP)

 


 

„NÁDUDVAR KRÓNIKÁSA” DÍJ A TEHETSÉGES 8. ÉVFOLYAMOSOKNAK
További információkért kattintson a képekre!

  

 

 


 

Fogadó órák rendje - Felső tagozat 2016/2017. tanév - II. félév

Név

Időpont

Helye

Boros Lajosné

Péntek 8:00-8:45

Igazgatói iroda

Nagyné Urbán Julianna

Csütörtök 8:00-8:45

Igazgatói iroda

Rásóné Újlaki Edit

Hétfő 2. óra

Igazgatói iroda

Gyöngyösi Sándor

Hétfő 14:00-14:45

Igazgatói iroda

Beke Lajos

Csütörtök 12:40-13:25

Nevelői szoba

Brósch László

Kedd 9:00-9:45

Nevelői szoba

Bugán Annamária

Kedd 12:50-13:35

Nevelői szoba

Cziberéné Nagy Katalin

Kedd 13:35-14:20

Német nyelvi labor

Czirbuszné Szkupi Éva

Szerda 9:00-9:45

Nevelői szoba

Deák-Czibere Ildikó

Csütörtök 9:00-9:45

Nevelői szoba

Fejes Éva

Csütörtök 10:05-10:50

Nevelői szoba

Fejesné Csűrös Kinga

Kedd 12:50-13:35

Nevelői szoba

Horváth Imre

Csütörtök 9:00-9:45

Nevelői szoba

Karacs Júlia Edit

Péntek 11:00-11:45

Alsós nevelői szoba

Kohári István

Kedd 10:05-10:50

Nevelői szoba

Ludman Lászlóné

A héten csütörtök 10:05-10:50

B héten csütörtök 11:55-12:40

Alsós nevelői szoba

Magyar János

Csütörtök 10:05-10:50

Nevelői szoba

Nagy Krisztina

Szerda 11:00-11:45

Könyvtár

Nagy Lajos

Csütörtök 10:05-10:50

Nevelői szoba

Nagyné Bokor Ibolya

Péntek 9:00-9:45

Nevelői szoba

Nagyné Lantos Mária

Szerda 10:05-10:50

Nevelői szoba

Örvendi Sándorné

Hétfő 12:50-13:35

Nevelői szoba

Szabó Imre

Kedd 11:55-12:40

Nevelői szoba

Szatmáriné Ferenci Hajnalka

Csütörtök 11:00-11:45

Nevelői szoba

Szilvási Zsolt

Péntek 10:05-10:50

Boldizsár nevelői szoba

Sztankovics Beáta

Csütörtök 11:55-12:40

Nevelői szoba

Timcsukné Gere Ibolya

Kedd 10:05-10:50

Nevelői szoba

Tóth Aletta

Hétfő 9:00-9:45

Nevelői szoba

Tóthné Kecskeméti Piroska

Hétfő 11:00-11:45

Nevelői szoba

Tóthné O. Nagy Judit

Kedd 10:05-10:50

Nevelői szoba

Törösné Turányi Borbála

Szerda 10:05-10:50

Nevelői szoba

Varga Ildikó

Szerda 10:05-10:50

Nevelői szoba

Varga Szilvia

Szerda 11:00-11:45

Nevelői szoba

Zagyva János

Hétfő 10:05-10:50

Könyvtár

 

Nádudvar, 2017. január 23. 

 


 

Fogadó órák rendje az alsó tagozaton 2016/2017. tanév II. félév

 

Osztály

Nevelő

Nap/hely

Óra

1.a

Csendes Terézia

A és B hét: szerda/ nevelői szoba

A-B: 10:05-10:50

I./1

Borosné Kiss Annamária

A és B hét: csütörtök
/nevelői szoba

A-B: 10:05-10:50

I.b

Csirmazné Majoros Éva

A hét: hétfő/ nevelői szoba
B hét:szerda/nev. sz.

A: 11:00-11:45
B: 11.00-11.45

I./2

Szilágyi Kovács Szilvia

A hét: csütörtök
B hét: hétfő/ nev. sz.

A: 10:05-10:50
B: 10:05-10:50

1.c

Vígh Istvánné

A hét: hétfő/
B hét péntek/nev. szoba

A-B: 11:55 -12.40

I./3

Balogh Katalin Henriett

A hét: kedd
B hét: hétfő/ nevelői szoba

A: 11.00-11.45
B: 10:05-10:50

1.d

Czibere Anna Mária

A hét: szerda
B hét: kedd/nev. szoba

A: 1250-13:35
B: 11:55-12.40

I./4

Gémné Kovács Anita

A hét: szerda
B hét: csütörtök/nev. szoba

A-B.11:55-12:40

2.a

Gál Ilona

A-B hét: hétfő
/nev. szoba

A-B: 11:00-11.45

II/1.

Baráthné Kiss Tünde

A-B hét: kedd
/nev. szoba

A-B hét:
11:45-12:40

2.b

Beke Ilona

A hét: szerda
B hét: szerda/nev.sz.

A: 11:00-11:45
B: 9:00-9:45

II/2.

Simon Tímea

A hét: kedd
B hét: szerda/nev.sz.

A: 11:55-12.40
B:10:05-10:50

2.c

Ludman Marietta

A hét. szerda
B hét: csütörtök/ nev sz.

A-B: 11.00-11.45

II/3.

Molnár Boglárka

A hét: kedd
B hét: szerda /nev. szoba

A hét: 11.45-12.40
B hét: 10.05-10.50

2.d

Burkovicsné Nagy Katalin

A hét: hétfő
B hét: hétfő/nev.szoba

A hét: 11.00-11.45
B hét:11.55-12.40

II/4.

Balázs Zsoltné

A hét: hétfő
B hét hétfő/nev.szoba

A hét: 11:55-12.40
B hét: 10:05-10:50

3.a

Csákó Ildikó

A hét: péntek
B hét: csütörtök/nev. szoba

A: 11.00-11.45
B: 10:05-10:50

III/1.

Molnárné Gál Erika

A hét: kedd/nev.sz.
B hét:szerda/nev.sz.

A-B: 15.00-16.00

3.b

Szathmáriné Gere A.

A-B hét: hétfő/ 6-os terem

A-B: 11:00-11:45

III/2.

Nyikosné Kovács Regina

A hét: kedd/nev.sz.
B hét: hétfő/nev.sz.

A:11.00-11.45
 B:10:05-10:50

3.c

Derceni Anikó

A hét:kedd/nev. sz.
B hét: kedd/nev.sz.

A: 11:55-12.40
B:10:05-10:50

III/3.

Tüdősné Rábai Sarolta

A hét: kedd/nev. sz
B hét hétfő nev sz.

A-B: 11:00-11:45

3.d

Vértesi-Nagy Anna

A-B hét: hétfő/nev.sz.

A: 11.00-11.45
B: 12:50-13:35

III/4.

Kiss Dóra

A hét: kedd
B hét: hétfő/nev. szoba

A: 10:05-10:50
B: 15.00-15.45

4.a

Mészáros Gyöngyi

A –B hét: hétfő/E11.

A-B: 11:00-11:45

IV/1.

Mészáros Judit

A hét kedd/E 11.
B hét hétfő/E11.

A-B: 11.00-11.45

4.b

Baranyai Etelka

A hét: kedd
B hét:csütörtök/nev. szoba

A: 10.00-10.45
 B:11:00-11:45

IV/2.

Pintérné Baranyai Ildikó Erika

A hét: kedd
B hét.szerda/nev. szoba

A: 9:00-9:45
B: 11:55-12:40

4.c

Molnár Ilona

A - B hét csütörtök/nev. szoba

A: 11:55-12.40

IV/3.

Szőnyiné Gere Éva

A hét:csütörtök / nev. sz.
B hét: kedd/ nev. szoba

A: 11:55-12:40
B: 12:50-13:35

4.d

Tőzsér Jánosné

A hét: szerda
B hét: hétfő/ nevelői szoba

A: 11.00-11.45
B: 12:50-13:35

IV/4.

Török Éva Erzsébet

A hét: kedd/könyvtár
B hét: hétfő/Tolbuchin nev.sz.

A: 11:45-12.30
B: 9:00-9:45

 

Boros Lajosné ig.

Péntek/ig. iroda

8.00-9.00

 

Rásóné Újlaki Edit

Hétfő /ig. iroda

9.00-9.45

 

Nagyné Urbán J. igh.

Csütörtök/ig. iroda

8.00-9.00

 

Nádudvar, 2017. január 23.                                                

Boros Lajosné intézményvezető